KONST / Litografier / Färglitografi 14943248
nr 1494 3248
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerade, Östermalmshallen/Stockholm, yttermått inklusive ram: 77x66-79x62 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:32:42
100 kr
150 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm